Kolejne produkty LED na liście LEME

14 marca 2017
Kolejne produkty LED na liście LEME

Oprawy przemysłowe LED TL-FLP o mocach do 86 W firmy Tecoled zostały zakwalifikowane i dodane do listy LEME w 2017 r.

Oprawy przemysłowe LED IP65 seria TL-FLP z diodami SMD Edison dostępne są w szerokim zakresie mocy: 20–36 W, 30–66 W oraz 50–86 W, i są zamiennikami powszechnie stosowanych opraw świetlówkowych: 2 × 18, 4 × 18, 2 × 36, 4 × 36, 2 × 58 oraz 4 × 58 W. Stosowanie lamp TL-FLP w nowych instalacjach redukuje do minimum liczbę opraw potrzebnych do zapewnienia wymaganego oświetlenia dzięki ich wysokiej skuteczności świetlnej. Korozjoodporne oprawy LED serii TL-FLP są stosowane do instalacji w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. W pełni wykonane z materiałów dopuszczonych do stosowania w takich instalacjach.
Druga generacja opraw serii TL-FLP posiada w opcji regulację jasności, dzięki czemu każdą z opraw można dostosować do indywidualnych wymagań natężenia oświetlenia np. na stanowisku pracy. Oprawy dostępne są w wersji do montażu powierzchniowego na sufitach i ścianach oraz w wersji do montażu podwieszanego na linkach nośnych. W zależności od typu i wysokości instalacji, lampy dostępne są z dyfuzorem mlecznym „M”, transparentnym „T” oraz transparentnym dyfuzyjnym „H”.  Do instalacji podwieszanych, gdzie należy ograniczyć kąt rozsyłu światła, dedykowane są oprawy przemysłowe LED IP65 TL-FLP z reflektorem 120°.

Więcej na temat programu dofinansowania wspierającego inwestycje polskich przedsiębiorców w zakresie poprawy efektywności energetycznej na stronie Polseff2.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED

CZYTAJ TAKŻE