Bezpieczeństwo i styl bez kompromisów

26 lutego 2015
Bezpieczeństwo i styl bez kompromisów

Sylvania po raz kolejny przekroczyła granice wyjątkowej wydajności swoich produktów. Wcześniej udało się to dzięki popularnej serii Linolite Sylfie, obecnie takie możliwości stwarza linia SylFire LED. Zużywając zaledwie 10 W energii, linia SylFire LED daje wyjątkowo silny strumień światła o wartości 650 lm. Produkt ma znakomitą żywotność szacowaną na 50 tys. godzin, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno w zastosowaniach komercyjnych, w których bezpieczeństwo jest sprawą priorytetową, jak i wszędzie tam, gdzie konserwacja jest utrudniona z powodu ograniczonego dostępu. Dotyczy to przede wszystkim takich budynków, jak szkoły, hotele i obiekty rekreacyjne. Z powyższych względów prezentowana linia będzie doskonałym zamiennikiem halogenów MR16.

 

Dzięki doskonale zaprojektowanej unikalnej obudowie ze stali tłoczonej, downlight SylFire LED utrzymuje integralność strukturalną w temperaturze do 1000°C. Możliwe jest to dzięki zastosowanemu materiałowi, zachowującemu swe właściwości dostatecznie długo, aby można było zapobiec rozprzestrzenianiu się ognia i bezpiecznie ewakuować ludzi. Wentylacja wewnątrz obudowy wpływa na polepszenie wydajności oraz efektywność odprowadzania ciepła. Produkt dostarczany jest z zamontowaną nasadką izolacji, aby skrócić czas instalacji.
Oprawa SylFire LED jest stylowa, a przy tym praktyczna. Produkt oferowany jest w wersji regulowanej (w uchylnej w zakresie 20°) oraz tradycyjnej, w kolorze szczotkowanej stali, chromu lub białym, w temperaturze barwowej: ciepłej białej (3000 K) i neutralnej białej (4000 K). Oprawy mają pojedynczy punkt źródła światła z wyjątkowym obiektywem niwelującym efekt cieniowania. Uszczelka silikonowa zapobiega wnikaniu wilgoci i zapewnia ochronę IP65 (wersji wychylnej IP20). Listwy zaciskowe ze złączami Loop in/Loop out czynią montaż niezwykle prostym. Oprawę łatwo utrzymywać w czystości, a panel frontowy wymienić bez używania narzędzi.

 

Więcej informacji o produktach Havells Sylvania