Błysk inteligencji

4 listopada 2015
Błysk inteligencji

Wraz ze specjalistami ze Steinel, firmy zajmującej się technologicznymi rozwiązaniami z obszaru czujników do układów LMS, Trilux opracował intuicyjny system zarządzania oświetleniem o nazwie LIVELINK. Umożliwia on optymalne dostosowanie parametrów światła do sytuacji w pomieszczeniu na zupełnie nowych zasadach.
W zależności od obszaru zastosowania, zadaniem systemów zarządzania oświetleniem jest utrzymanie korzystnych warunków na danym stanowisku bądź realizacja pożądanej sceny świetlnej. LIVELINK pozwala spełniać te założenia sprawniej i prościej niż jakiekolwiek inne rozwiązanie.

 

W aplikację wbudowano programy dla różnorodnych pomieszczeń. Pozwalają one w krótkim czasie dobrać optymalne parametry oświetleniowe dla danej przestrzeni. Według szacunków, za pomocą LIVELINK można zrealizować 80% zadań stawianych przed systemami sterowania oświetleniem. W pozostałych przypadkach możliwe jest stworzenie, samodzielnie lub we współpracy z ekspertami Trilux, indywidualnych rozwiązań dla konkretnego obiektu. Konfiguracja i dodawanie do grup określonych, podłączonych do systemu DALI źródeł światła odbywa się poprzez przeciąganie odpowiednich ikon po ekranie tabletu. Raz ustawione parametry można później dowolnie modyfikować, na przykład w sytuacji, gdy zmieni się sposób korzystania z danego pomieszczenia.

 

 

www.trilux.com.pl