Certyfikat dla oprawy przemysłowej

7 września 2017
Certyfikat dla oprawy przemysłowej

Oprawa TYTAN LED polskiego producenta oświetlenia – firmy LENA LIGHTING – uzyskała znak jakości produktów elektrycznych ENEC. Możliwość oznaczania oprawy tym znakiem świadczy o najwyższej jakości i bezpieczeństwie produktu oraz potwierdza spełnianie wymagań właściwych norm europejskich EN.

TYTAN LED reprezentuje generację opraw NEXT GEN, wyróżniających się niezwykle wysoką skutecznością świetlną i charakteryzujących się najwyższą energooszczędnością (A++) oraz doskonałymi parametrami technicznymi.

ENEC to potwierdzenie wysokiej jakości produktu, jego bezpieczeństwa elektrycznego oraz zgodności z wymaganiami norm europejskich. Jest to europejski znak, który powstał ponad 20 lat temu. ENEC jest uzupełnieniem obowiązkowego oznakowania CE, jednak możliwość posługiwania się znakiem ENEC jest obwarowana wieloma warunkami. Testy produktów pod kątem przyznania ENEC prowadzone są w niezależnych, zatwierdzonych laboratoriach badawczych, które bardzo ostrożnie i z wielką starannością testują bezpieczeństwo produktu i jego zgodność z normami europejskimi. Zgodność ta jest sprawdzana w okresie obowiązywania certyfikatu.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED