Delegacja Edison Opto z wizytą w Miloo-Electronics

6 maja 2015
Delegacja Edison Opto z wizytą w Miloo-Electronics

W dniu 20 kwietnia br. delegacja pracowników firmy Edison Opto Corporation z jej prezesem Jasonem Wu odwiedziła fabrykę Miloo-Electronics w Starym Wiśniczu. Goście z Tajwanu zapoznali się z technologią i organizacją produkcji w Miloo-Electronics oraz unikalnymi rozwiązaniami w produkcji opraw oświetleniowych z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego. Rozwiązania polskiego producenta spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony gości.

 

Firma Edison Opto Corporation jest światowym liderem w produkcji diod i komponentów stosowanych w technologii LED. Wymiana doświadczeń i know how między firmami ma się przyczynić do większej konkurencyjności, rozpoznawalności oraz pozycjonowania marki produktów Miloo-Electronics.

 

W związku z dywersyfikacją portfolio Miloo-Electronics, utworzony został nowy brand – Miloo Lighting – sygnujący wysokiej jakości oprawy LED nominowane do konkursu „Dobry Wzór”. W tym roku firma Miloo-Electronics planuje także budowę kolejnej hali produkcyjnej z najnowocześniejszym parkiem maszynowym.

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED