Dynamiczne oświetlenie awaryjne

4 grudnia 2016
Dynamiczne oświetlenie awaryjne

SPARK DYN jest dynamiczną oprawą oświetlenia awaryjnego bazującą na aluminiowym profilu oprawy SPARK. Obudowa z ekstrudowanego aluminium jest solidna i wytrzymała mechanicznie. SPARK DYN zawiera jeden lub kilka modułów ze znakiem awaryjnym E001 lub E002, jak również moduły krzyża/strzałki.
Wyświetlany znak ewakuacyjny wykonany jest metodą sitodruku na wewnętrznym tworzywie PMMA, które jest z kolei chronione przez zewnętrzną płytę PMMA. Zapewnia to wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych naklejek. Znak nie jest widoczny, jeśli oświetlenie jest wyłączone.
Moduł krzyża/strzałki (moduł CA) składa się z szeregu zielonych diod wyświetlanych w formie strzałki zgodnej z typem D normy ISO  3864-3, która może być obracana co 45°.
Oprócz zielonych szeregów diod moduł posiada również diody czerwone, które są rozmieszczone w formie krzyża i służą jako znak zakazu. Oba znaki kontrolowane są w sposób niezależny i mogą migać ze skonfigurowanym odstępem czasowym.
Oprawa SPARK DYN może być jednostronna lub dwustronna, mocowana na ścianie, suficie lub zwieszona z sufitu. Może zawierać jeden lub dwa moduły znaku awaryjnego i od jednego do czterech modułów krzyża/strzałki.

www.hybryd.com.pl