ERCO w Pol-lighting

18 czerwca 2015
ERCO w Pol-lighting

Firma Erco Lighting, wiodąca marka na świecie w zakresie najwyższej jakości opraw LED skierowanych do sektora komercyjnego oraz klientów indywidualnych, dołączyła do struktur Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-lighting.
Erco Lighting jest pierwszym na świecie producentem tradycyjnego oświetlenia, który zdecydował się na zmianę oferty i od bieżącego roku oferuje tylko produkty wykonane w technologii LED. W portfolio firmy znajduje się obecnie ok. 5 tys. tego typu produktów.

 

Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-lighting jest ogólnopolską organizacją branży oświetleniowej zrzeszającą wiodących producentów źródeł światła i profesjonalnego sprzętu oświetleniowego. Reprezentuje 80 proc. polskiego rynku źródeł światła i profesjonalnego sprzętu oświetleniowego. Pol-lighting działa na rzecz podnoszenia innowacyjności i konkurencyjności sektora oświetleniowego w ramach europejskiej strategii zrównoważonego rozwoju oraz współpracuje z organami administracji rządowej, sektorowymi instytutami naukowo-badawczymi oraz innymi organizacjami branżowymi.

 

www.erco.com

 

www.pollighting.pl