GL Optic wystawcą na Targach Światło

2 grudnia 2021
GL Optic wystawcą na Targach Światło

„Targi Światło to największe w Polsce wydarzenie poświęcone branży oświetleniowej. Jako dostawca niezawodnych urządzeń pomiarowych skierowanych do producentów, importerów oraz projektantów oświetlenia nie może nas tam zabraknąć.” – mówi Mikołaj Przybyła, dyrektor operacyjny GL Optic.

GL Optic jest uczestnikiem i partnerem tego wydarzenia od wielu lat. „Zaprezentujemy najnowszy, pierwszy na świecie matrycowy miernik luminancji przystosowany do pomiarów w terenie GL OPTICAM 3.0 4K TEC. Ponadto będziemy promować nasze Laboratorium Wzorcujące i Badawcze Promieniowania Optycznego CARLO (ang. Calibration and Research Laboratory of Optical Radiation), które dzięki wysokiej klasy wyposażeniu może podejmować się realizacji najbardziej złożonych zadań pomiarowych. CARLO jest jedynym laboratorium w Europie Środkowo-Wschodniej wyposażonym w pierwotny wzorzec odniesienia do realizacji jednostki widmowego rozkładu natężenia napromienienia, czyli promiennik ciała doskonale czarnego.

Podobnie jak w poprzednich edycjach również w tym roku oprócz prezentacji na firmowym stoisku, zaprosimy na dwa wykłady dotyczące najbardziej aktualnych tematów branży oświetleniowej. Jeden będzie  dotyczył pomiarów modułów, lamp i opraw LED zgodnych z najnowszymi wymaganiami ekoprojektu, drugi zaprezentuje nasze praktyczne doświadczenia związane z pomiarem luminancji w terenie.” – opowiada Mikołaj Przybyła.

Targi Światło odbędą się w dniach 26-28 stycznia 2022 r. w Hali EXPO XXI w Warszawie. To wydarzenie każdego roku gromadzi setki wystawców i kilkanaście tysięcy odwiedzających. Przez 3 dni swoje premierowe produkty pokażą producenci z kraju i zagranicy. Międzynarodowe Targi Światło, to także jedyne miejsce, które oferuje tak obszerną gamę specjalistycznych szkoleń, a także prezentuje globalne trendy w branży.

Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji na:

https://targiesa2022.registration-form.online/