Gwiazdy oświetlenia

18 lutego 2016
Gwiazdy oświetlenia

Modele z rodziny OSRAM LED STAR wyróżniają się  energooszczędnością, trwałością, jednolitą barwą i wysokim wskaźnikiem oddawania barw. Producent daje na nie 3 lata gwarancji.

Oferta LED STAR Classic jest szeroka – możemy wybierać wśród zamienników żarówek o mocy 40, 60, 75 W, aż do tzw. „setek” – lamp LED STAR Classic A100. Te ostatnie to wciąż nowość na rynku, można je kupić w wersji z matową bańką na trzonku E27, takim samym jak w tradycyjnych żarówkach. Temperatura barwowa wytwarzanego przez nie światła wynosi 2700 K (barwa ciepłobiała), a ich trwałość jest szacowana na 15 tys. godzin. Dodatkowo LED STAR Classic A100 dają 100% światła natychmiast po włączeniu.

 

To, co wyróżnia lampy LED STAR Classic A100 to bardzo mocny strumień świetlny, który wynosi aż 1522 lumenów – mówi Robert Słowiński z firmy OSRAM. 100-watowe żarówki oferowały jedynie 1340 lumenów. Dodatkowo na bardzo wysokim poziomie (80 Ra) utrzymuje się tutaj współczynnik oddawania barw. Nowe lampy nie emitują promieni UV ani podczerwonych i nie zawierają rtęci – wymienia zalety produktów Robert Słowiński i dodaje: Po zastosowaniu odpowiednich opraw lampy LED STAR Classic A100 można stosować nie tylko w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz – wytrzymują nawet skrajne temperatury od -20 do 40 °C  i wilgotność powietrza do 95%!

 

OSRAM LED STAR to rodzina lamp wykonanych w nowoczesnej technologii. To dzięki niej, kupując LED STAR możemy liczyć na szeroki kąt rozsyłu światła, a także na ich odporność na częste włączania i wyłączania oraz wahania napięcia i wstrząsy. Lampy rodziny LED STAR produkowane są w Niemczech i wyróżniają się bezpieczną konstrukcją trzonka, a bańka jest montowana mechanicznie, bez użycia kleju, co gwarantuje jej wysoką trwałość. Dowodem na to, że lampy LED STAR są bezpieczne dla użytkowników, zdrowia i środowiska jest certyfikat CE. Lampy objęte są 3-letnią gwarancją producenta.

 

 

www.ledosram.pl