iF DESIGN AWARD 2017 dla oprawy LUG

1 lutego 2017
iF DESIGN AWARD 2017 dla oprawy LUG

Oprawa CRUISER 2 LED została wyróżniona nagrodą iF DESIGN AWARD 2017 w kategorii „Produkty Oświetleniowe”.

CRUISER 2 LED wyróżnia się spośród innych dostępnych opraw tego typu bardzo wysoką jakością, sprawnością optyczna, kulturą techniczną zastosowanych rozwiązań, subtelną formą oraz wygodnym dla użytkownika opakowaniem.

Dedykowane systemy optyczne opracowane dla CRUISER 2 LED pozwalają na optymalne wykorzystanie strumienia świetlnego i tym samym zmniejszenie liczby potrzebnych opraw, co przekłada się na wymierne oszczędności energii elektrycznej. Gwarantują również wysoką jakość  oświetlenia, optymalnie dopasowanego do danego obiektu, co bezpośrednio przekłada się na komfort osób przebywających w oświetlonej przestrzeni.

Podczas pracy nad CRUISER 2 LED zespół projektowy wziął pod uwagę potrzeby zarówno inwestorów dokonujących wyboru rozwiązań oświetleniowych dla danego obiektu, ich instalatorów, jak i osób, które będą na co dzień pracować w oświetlonej przez ten produkt przestrzeni.

Cieszymy się, że oprócz uznania użytkowników, potwierdzeniem najwyższej jakości wzornictwa naszego produktu jest tak prestiżowe wyróżnienie jak iF DESIGN AWARD.

Od ponad 60 lat logo nagrody iF DESIGN AWARD jest uznanym na arenie międzynarodowej symbolem największych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa.  O wyborze laureatów decyduje blisko 60 cenionych specjalistów z ponad 20 krajów w oparciu o jasno określone kryteria. Przyznanie tak prestiżowej nagrody dla CRUISER 2 LED w bieżącym roku, a POWERLUG LED w 2016 r, potwierdza, iż LUG Light Factory produkuje oprawy oświetleniowe, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED