Innowacyjna technologia widmowa

20 września 2018
Innowacyjna technologia widmowa

Firma Luminus Devices Inc. wprowadziła na rynek trzecią opatentowaną technologię widmową PerfectWhite™, która dokładnie odzwierciedla charakterystykę optyczną lamp halogenowych o temperaturze barwowej 3000 K. W porównaniu z halogenem punkt koloru nowej technologii PerfectWhite jest nieco poniżej umiejscowienia koloru ciała doskonale czarnego, co w rezultacie powoduje, że brak jest zielonożółtego odcienia typowego dla halogenu. Lepszy halogen od dawna jest marzeniem społeczności projektantów oświetlenia, a nowe urządzenie PerfectWhite zapewnia strumień świetlny bez podczerwieni, zielonożółtego odcienia i bez promieniowania ultrafioletowego.

Portfolio unikalnych technologii widmowych LED firmy Luminus obejmuje również technologie AccuWhite™ i Sensus™, które można zastosować do praktycznie każdej z diod LED COB produkowanych przez firmę.

Technologia AccuWhite jest spektralnie tak zaprojektowana, aby zmaksymalizować wartość współczynnika oddawania barw CRI, i gwarantuje jego wartość na poziomie minimum 95, a w standardzie 98.

Technologia widmowa Sensus odpowiada na potrzeby sklepów detalicznych, aby inspirować kupujących do zakupu oświetlenia tworzącego bardziej dramatyczne, żywe i ekscytujące środowisko, w którym biel jest bielsza, a nasycone kolory, takie jak niebieski i czerwony, są bogatsze i bardziej żywe.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED