Innowacyjne rozwiązania LED w ofensywie

3 września 2015
Innowacyjne rozwiązania LED w ofensywie

Firma ES-System opublikowała wyniki sprzedaży za I i II kwartał 2015 r.
Zgodnie ze strategią firmy, w kolejnym kwartale odnotowano dynamiczny wzrost sprzedaży oświetlenia w technologii LED. Od kwietnia do czerwca 2015 r. oświetlenie LED w kraju zwiększyło swój udział w sprzedaży całkowitej i osiągnęło poziom 46% wobec 28% udziałów w całkowitej sprzedaży w II kwartale 2014 r.
Od początku roku spółka wprowadziła ponad 1,5 tys. nowych rozwiązań LED. Obecnie ES-System może zaoferować klientom prawie 10 tys. produktów na bazie tej technologii. W realizacji są kolejne nowe wdrożenia oparte na innowacyjnych rozwiązaniach opracowanych przez inżynierów i techników ES-System.
Udział LED w sprzedaży krajowej rośnie co kwartał o ok. 12 pkt.%, co jest zgodne ze strategią i oczekiwaniami spółki.
Przy opracowywaniu nowych projektów i ich wdrażaniu ES-System wykorzystuje swoje laboratorium oświetleniowe, które jako jedno z dwóch laboratoriów firmowych w Polsce posiada status jednostki certyfikowanej SMT (ang. Supervised Manufaturers’ Testing). Certyfikacja produktów ES-System potwierdza przewagę konkurencyjną spółki, pozwalając na udokumentowanie wysokiej jakości produktów według standardów międzynarodowych, co daje gwarancję niezawodności oferowanych rozwiązań.

 

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED