Innowacyjne zasilacze LED z prestiżową nagrodą

22 lipca 2019
Innowacyjne zasilacze LED z prestiżową nagrodą

Niemiecka Rada Wzornictwa nagrodziła rodzinę układów zasilających LED OSRAM OPTOTRONIC w kategorii „Doskonałość w biznesie dla biznesu – rozwiązania oświetleniowe”.

Linia OPTOTRONIC firmy OSRAM składa się z uniwersalnych, nowoczesnych układów, służących do zasilania modułów LED. W ofercie OSRAM OPTOTRONIC można znaleźć liniowe oraz kompaktowe modele stałoprądowe lub stałonapięciowe do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Ich wysoka innowacyjność idzie w parze z łatwością instalacji i programowania, dzięki temu idealnie sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających aplikacjach.

Niezmiernie cieszymy się z nagrody za innowacyjność dla naszej rodziny produktów OPTOTRONIC – powiedział Gernot Steinlesberger, dyrektor generalny OSRAM Digital Systems EMEA. – Od momentu premiery na początku nowego tysiąclecia nasz asortyment znacznie się powiększył, a dzięki ogromnej innowacyjności możliwe jest znalezienie produktów idealnie dopasowanych do wymagań klienta. Rodzina produktów OPTOTRONIC firmy OSRAM wniosła znaczący wkład w transformację technologiczną przemysłu oświetleniowego – dodał.

Układy zasilające OSRAM są fundamentem inteligentnego oświetlenia Kapituła konkursu German Innovation Award doceniła stopień zaawansowania zasilaczy Optotronic – OSRAM stale je rozwija i ulepsza. Do najnowszych innowacji należą układy z interfejsem Dexal do tworzenia inteligentnych sieci w budynkach, zasilacze LED do oświetlenia Human Centric Light, wersje przemysłowe z bardzo długą trwałością i ultracienkie modele DALI o wysokości zaledwie 11 mm przeznaczone do innowacyjnych wzorów opraw. Oprogramowanie Tuner4Tronic do konfiguracji i programowania doskonale uzupełnia portfolio nowoczesnych układów zasilających LED oraz pozwala skrócić czas i obniżyć koszty produkcji, instalacji oraz konserwacji opraw.

Niemiecka Rada Wzornictwa każdego roku przyznaje German Innovation Awards – nagrody za innowacyjne produkty, rozwiązania i usługi, które tworzą prawdziwą wartość dodaną dla użytkowników.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED