Inteligentne oświetlenie sieciowe

27 września 2019
Inteligentne oświetlenie sieciowe

Signify zaprezentował linię nowych inteligentnych LED-ów i akcesoriów marki Philips Hue, w tym bańki filamentowe oraz inteligentne wtyczki i przyciski, które pomogą wprowadzić zintegrowane oświetlenie do każdego domu.

Zależy nam na tym, aby inteligentne oświetlenie sieciowe stało się bardziej dostępne. Chcemy zaoferować klientom większy wybór, jeśli chodzi o łączność, kontrolę, nastrojowość i estetykę lamp  – mówi Jasper Vervoort, Dyrektor ds. Marketingu i Zarządzania Produktem w Dziale Systemów i Opraw Oświetleniowych dla Domu w Signify.

Z dumą wprowadzamy szereg nowych, zaktualizowanych produktów, w tym wtyczkę i przycisk Philips Hue Smart, oraz zmodernizowaną mobilną lampę Philips Hue Go z obsługą Bluetooth, a także naszą pierwszą filamentową bańkę LED – Philips Hue Filament – dodaje.

 Źródło światła filamentowe: inteligentne i estetyczne

Nowa kolekcja inteligentnych bursztynowych LED-ów filamentowych marki Philips Hue pozwala połączyć wygodę inteligentnego oświetlenia z pięknem popularnej żarówki w stylu Edisona. Dostępne w trzech rozmiarach (dostępność zależy od regionu), Philips Hue Filament zapewniają tę samą kontrolę, funkcjonalność i nastrojowość, co inne produkty systemu Philips Hue, ale z bardziej stylowym wzornictwem.

Smart akcesoria do inteligentnego domu

Dwa nowe inteligentne akcesoria umożliwiają łączenie i kontrolowanie domowego systemu oświetlenia w niespotykany dotąd sposób. Wtyczka Philips Hue Smart pozwala podłączyć dowolną lampę – nawet taką, w której nie ma inteligentnego źródła światła – do systemu Philips Hue.

Phillips Hue Smart to mały i dyskretny przycisk z magnetyczną podstawą, pozwalający sterować inteligentnym oświetleniem za pomocą jednego dotknięcia oraz dostosować je do potrzeb użytkownika.

Nowa, ulepszona lampa Hue Go i źródła światła GU10 i E14

Nowa wersja inteligentnej przenośnej lampy Philips Hue Go oferuje użytkownikom więcej kontroli dzięki obsłudze Bluetooth i wystarczającej na dłużej baterii. Zaktualizowany model Hue Go pozwala zabrać inteligentną przenośną lampę w dowolne miejsce i sterować nią za pomocą bezpłatnej aplikacji Hue Bluetooth.

Reflektorowe oprawy natynkowe Fugato i Argenta oraz wpuszczane oprawy Philips Hue White and Color Ambience Centura są nowoczesnym akcentem do każdego pokoju. Nowe źródła światła White and Color Ambience z trzonkiem GU10 pozwalają uzyskać kolorowe światło z nowych lub istniejących opraw natynkowych i wpuszczanych. Źródła światła w kształcie świecy z gwintem E14 są teraz dostępne w kolorze białym, zapewniając jeszcze większy wybór w zakresie inteligentnego oświetlenia.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED