Interact Pro

10 lipca 2018

Philips Lighting, obecnie Signify, wprowadza na rynek oświetleniowy rewolucyjny system sterowania oświetleniem i monitorowania go, wykorzystujący bezprzewodową technologię komunikacji oraz oprogramowanie działające w chmurze.

Interact Pro to system inteligentnego, bezprzewodowego sterowania oświetleniem dedykowany dla małych i średnich firm.

Poznaj prostotę instalacji i uruchomienia, wolność wynikającą z braku dodatkowego okablowania sterującego oraz zaawansowane funkcje automatycznego sterowania oprawami oświetleniowymi. Monitorowanie zużycia energii i kondycji instalacji oświetleniowej jest możliwe w sposób zdalny z dowolnego miejsca.

Sterowanie oprawami oświetleniowymi w systemie Interact Pro odbywa się przy użyciu bezprzewodowych przycisków oraz czujników, a także za pomocą bezpłatnej aplikacji dostępnej na platformach Android oraz iOS. System ułatwia konserwację instalacji oświetleniowej, generując odpowiednie raporty i ostrzeżenia, które dostępne są po zalogowaniu do panelu sterowania. System Interact Pro wraz z oprawami oświetleniowymi Philips Interact Ready dostępny jest już u wybranych dystrybutorów.