Klasa premium wśród opraw liniowych

3 grudnia 2020
Klasa premium wśród opraw liniowych

W ofercie firmy Wojnarowscy pojawiła się nowa seria opraw liniowych oferowanych pod marką Spectrum LED. Nowoczesny design, wysokiej klasy materiały oraz szeroka gama podzespołów i akcesoriów pozwalających na personalizację opraw – to jedne z podstawowych założeń przyświecających firmie w stworzeniu serii ALLDAY INSPIRE produkowanej w Polsce. Efekt Dark Light umożliwia uzyskanie zauważalnego dyskretnego światła, bez widoczności jego źródła.

Tworzenie ciekawych aranżacji świetlnych jest możliwe dzięki wykorzystaniu ALLDAY INSPIRE SYSTEM. Dostępnych jest pięć sposobów montażu: podtynkowy, natynkowy, zwieszany, na szynoprzewód 3F oraz nowość – kinkiet. W oprawie zastosowano w standardzie zasilanie przelotowe umożliwiające połączenie w jednym obwodzie do 20 szt. opraw. Oprawa jest przystosowana do profesjonalnych przewodowych oraz bezprzewodowych systemów sterowania: SPECTRUM SMART, DALI, CASAMBI, 1–10 V.

Oprawy są dostępne w nowoczesnej technologii Tunable White umożliwiającej płynne sterowanie natężeniem światła i temperaturą barwową od 2700 do 6500 K. Skuteczność świetlna oprawy wynosi do 135 lm/W. Istnieje możliwość wyboru kierunku świecenia: dół – wersje ONE i IN, góra/dół – wersja TWO.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED

CZYTAJ TAKŻE