Lampa nowej generacji do zastosowań przemysłowych

26 stycznia 2017
Lampa nowej generacji do zastosowań przemysłowych

Lena Lighting wprowadziła do oferty nową lampę do zastosowań przemysłowych. TYTAN LED reprezentuje generację opraw NEXT GEN, wyróżniających się niezwykle wysoką skutecznością świetlną i charakteryzujących się najwyższą energooszczędnością (A++) oraz doskonałymi parametrami technicznymi.

 

Sercem oprawy jest wysokowydajny panel LED GO! wyposażony w najwyższe komercyjnie dostępne biny diod LED wiodących producentów, posiadający trwałość nawet do 100 000 h. Dzięki temu osiągnięto niespotykaną na rynku wydajność oprawy osiągającą 150 lm/W oraz klasę energetyczną A++, co gwarantuje oszczędność energii do 68 proc. i zwrot z inwestycji w trakcie pierwszych 12 mies. użytkowania. TYTAN LED emituje światło o wysokiej jednorodności (SDCM 3), rzadko spotykanej w oprawach przemysłowych. Zintegrowanie elementu świetlnego z kloszem minimalizuje niebezpieczeństwo przypadkowego uszkodzenia źródła światła w trakcie transportu, montażu lub serwisu opraw.

 

Elementy świetlne umieszczone zostały w obudowie z odpornego na uderzenia poliwęglanu (PC), przez co oprawa posiada stopień odporności na udary mechaniczne na poziomie IK09. Połączenie klosza i podstawy poprzez klipsy wykonane ze stali nierdzewnej, silikonowa uszczelka oraz zakręcana dławnica zapewniają ochronę przed wnikaniem wody (IP66).

 

Podczas tworzenia oprawy szczególną uwagę zwrócono na szybkość montażu. Ergonomicznie zaprojektowane wnętrze oprawy powoduje, że montaż jest wygodny, a zwieszany zintegrowany element świetlny pozostawia elektrykowi wolne ręce, co przyspiesza prace montażowe. W komplecie znajdują się akcesoria montażowe umożliwiające montaż oprawy zarówno natynkowy, jak i zwieszany.

 

TYTAN LED to generacja nowoczesnych, ergonomicznych i wydajnych opraw skonstruowanych przez inżynierów posiadających dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu ledowych systemów oświetleniowych. Dostarcza światło doskonałej jakości, zapewniające komfort i wysoką wydajność pracy. Użyte rozwiązania konstrukcyjne oraz zastosowane komponenty najwyższej jakości są gwarancją korzyści finansowych będących rezultatem wysokiej energooszczędności i długiej trwałości. www.tytan.lenalighting.pl