Lampka biurkowa ze sterowaniem RGB

15 kwietnia 2015
Lampka biurkowa ze sterowaniem RGB

Portfolio produktów oświetleniowych ActiveJet poszerzyło się o wysokiej jakości lampkę biurkową LED AJE-Rainbow RGB. Lampka może nie tylko świecić białym światłem o różnym natężeniu, lecz także tworzyć nastrojową atmosferę za pomocą barwnej kuli.
Lampka o mocy 6 W wyposażona jest w ergonomiczny panel dotykowy z regulacją jasności świecenia oraz wyborem całej gamy barw. Ruchome, elastyczne ramię pozwala skierować strumień światła w każdym kierunku, zaś kulista podstawa może świecić w różnych barwach niezależnie od głównego oświetlenia. Kulę można ustawić na jeden wybrany dowolnie kolor lub pozwolić jej na płynną zmianę barw tęczy. Obie funkcje – oświetlenie główne lampki oraz kula – mogą pracować jednocześnie lub oddzielnie. Lampka pozwala na uzyskanie dowolnego koloru światła poprzez zjawisko mieszania barw. Zastosowanie diod RGB oraz specjalnego sterownika umożliwi samodzielne aranżowanie barwy oświetlenia w pokoju dziecka.
Lampki LED nie zawierają rtęci i nie nagrzewają się podczas świecenia. Deklarowana żywotność oświetlenia LED wynosi 35 tys. godz.

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED