Ledowe oświetlenie kompleksu sportowego

4 marca 2015
Ledowe oświetlenie kompleksu sportowego

Firma HSK LEDY, polski producent i importer LED, oświetliła największy w Częstochowie kompleks sportowo-rekreacyjny składający się z licznych sal ze specjalistycznym wyposażeniem fitness, siłowni, hal i boisk, a nawet ściany wspinaczkowej. W budynku będącym częścią kompleksu hotelowego SCOUT wszystkie pomieszczenia, włącznie z szatniami i toaletami, oświetlono energooszczędnymi oprawami w technologii LED z możliwością sterowania w standardzie DIM-DALI, wyposażonymi w moduły zasilania awaryjnego atestowane przez CNBOP. Projekt tej realizacji został stworzony przez dział projektowania oświetlenia firmy HSK LEDY.

Na potrzeby tej realizacji dostarczone zostały nietypowe komponenty, które pozwoliły na montaż superwydajnych opraw z rodziny AQUARIUS w największej hali sportowej. Dzięki specjalnym uchwytom, umożliwiającym regulację kąta świecenia, oprawy, dostarczając światło o wysokim natężeniu, nie oślepiają zawodników.

Ponadto w klubie zastosowano oprawy PEGAZ w kolorze czarnym, lakierowane proszkowo na zamówienie klubu, oraz szeroką gamę paneli świetlnych i plafonier LED dostosowanych do pracy w specjalnych warunkach, np. w szatniach, łazienkach i przy saunach. Całość realizacji robi doskonałe wrażenie na gościach fitness clubu. Przyjemne, naturalne światło daje komfortowe warunki do trenowania, a właściciele obiektu doceniają niskie zużycie energii przy oświetlaniu tak dużych powierzchni.

 

Więcej realizacji firmy HSK LEDY