Ledówka MR16 z reflektorem dichroicznym

4 lutego 2015
Ledówka MR16 z reflektorem dichroicznym

Korzystając z technologii opracowanej przez spółkę macierzystą Mitsubishi Chemical Corporation, firma Verbatim stworzyła energooszczędną alternatywę halogenowych lamp MR16 i PAR16, powszechnie stosowanych do opraw oświetleniowych, instalacji podwieszanych i oświetlenia wystaw sklepowych.
Nowe źródła światła – LED MR16 i LED PAR16 – z reflektorem dichroicznym zapewniają wysoką jakość światła bez zauważalnego radiatora. Jest on umieszczony w standardowej oprawie lampy, mającej wszystkie zalety energooszczędnego oświetlenia LED.

 

Ledówka MR16 z reflektorem dichroicznym ma moc 3,7 W i została wyposażona w gwint GU5.3. Zapewnia doskonałą kontrolę optyczną przy minimalnym rozproszeniu światła oraz ostry, 35-stopniowy kąt.
LED PAR16 z dichroicznym reflektorem, o mocy 4 W, daje wiązkę o tym samym wąskim, kierunkowym kącie rozsyłu. Przy wyższej mocy wyjściowej i jasności światła, białe, ciepłe światło (3000 K) o intensywności 480 cd i strumieniu 250 lm, przy kącie wiązki 90°, ma parametry jak MR16.

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED