Lena Lighting rozpoczęła produkcję nowej lampy OCULUS LED MINI

20 stycznia 2021
Lena Lighting rozpoczęła produkcję nowej lampy OCULUS LED MINI

Najnowsza propozycja od Lena Lighting – OCULUS LED MINI – to superwydajna i energooszczędna lampa o wysokich parametrach świetlnych, dużym stopniu szczelności i wytrzymałości na uderzenia. Model ten, inspirowany budową roślin, sprawdzi się nawet w 55⁰C.

Produkty z serii OCULUS LED przystosowane są do pracy w wysokich temperaturach, a przy tym charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami świetlnymi. Nowy OCULUS LED MINI może pochwalić się szerokim zakresem odporności na warunki temperaturowe otoczenia. Doskonale sprawdzi się zarówno przy -25⁰C, jak i +55⁰C. Cechuje go przy tym skuteczność świetlna aż do 167 lm/W oraz wysoka wartość strumienia świetlnego. To produkt o dużym stopniu szczelności, odporny na uderzenia, a przy tym o ciekawym, industrialnym designie.

Do produkcji OCULUS LED MINI używane są wysokiej jakości diody oraz moduły LED najnowszej generacji, które gwarantują bardzo wysoką skuteczność świetlną i energooszczędność. Lampa doskonale sprawdzi się w zakładach i halach produkcyjnych oraz wielkopowierzchniowych magazynach i centrach logistycznych, a także wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z wysokim zapyleniem lub wilgocią. To dobre rozwiązanie zarówno do instalacji wewnątrz obiektów, jak i do zewnętrznych zastosowań.

Parametry techniczne i szczegółowe informacje o produkcie są dostępne tutaj

Zaprenumeruj Oświetlenie LED