Letnia edycja „Beghelli Accademia”

17 kwietnia 2019
Letnia edycja „Beghelli Accademia”

11 kwietnia odbyło się kolejne seminarium organizowane w ramach „Beghelli Accademia”. Minione spotkanie zgromadziło 16 projektantów oświetlenia. Motywem przewodnim szkolenia były nowości produktowe, które znajdują się w asortymencie marki oraz możliwości ich wykorzystania, a także prezentacja nowoczesnego systemu HCL (human centric lighting).

HCL to jeden z konceptów w projektowaniu instalacji oświetlenia, którego głównym założeniem jest personalizacja i dostosowanie światła do indywidualnych potrzeb pracowników oraz polepszanie samopoczucia nie tylko w przestrzeniach biurowych, ale także w miejscach z utrudnionym dostępem do światła dziennego, jak magazyny czy hale produkcyjne.

Podczas szkolenia uczestnikom zostały także zaprezentowane nowości z zakresu oświetlenia awaryjnego oraz przemysłowego. „Beghelli Accademia” to otwarte i bezpłatne szkolenia dedykowane wszystkim osobom związanym z branżą elektrotechniczną i budowlaną, na których uczestnicy mają okazję poznać innowacyjne funkcjonalności opraw LED, porozmawiać o najnowszych zmianach legislacyjnych czy trendach i scenariuszach branżowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat terminów oraz tematyki organizowanych warsztatów należy wysłać zapytanie na adres akademia@beghelli.pl lub skontaktować się ze wskazanym przedstawicielem handlowym.