Light + Building 2020 zostały przełożone

24 lutego 2020
Light + Building 2020 zostały przełożone

W związku z rosnącym rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Europie oraz po intensywnych konsultacjach Messe Frankfurt postanowiło przełożyć Light + Building z marca na wrzesień.

 Nieoczekiwane pojawienie się Covid-19 we Włoszech w ostatni  weekend wymagało nowej analizy sytuacji w ścisłej współpracy z organami ds. zdrowia publicznego miasta Frankfurt. Zalecono wieloetapową kontrolę stanu zdrowia gości z Chin, której wdrożenie byłoby niezwykle trudne dla Messe Frankfurt. Ponadto wprowadza się coraz więcej ograniczeń w podróżowaniu, co utrudnia zarówno zwiedzającym, jak i wystawcom udział w targach. Dlatego organizatorzy postanowili przełożyć Light + Building.

Decyzję tę poparły niemieckie organizacje ZVEI oraz ZVEH. Czołowe włoskie stowarzyszenia również popierają tę decyzję. Po Niemczech największe grupy wystawców i odwiedzających pochodzą z Chin i Włoch.

Light + Building to najważniejsze miejsce spotkań branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i automatyki budynków.

Messe Frankfurt zapewnia, że możliwości stworzone przez Light + Building pozostaną dostępne dla wszystkich uczestników rynku w bieżącym sezonie.

Light + Building 2020 odbędą się we Frankfurcie nad Menem w dniach 27.09 – 02.10 2020 r.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED