LUG i CISCO nawiązują współpracę

20 listopada 2017
LUG i CISCO nawiązują współpracę

Firma LUG Light Factory nawiązała współpracę z CISCO, światowym liderem w branży nowoczesnych technologii. W ramach nawiązanej współpracy, firmy będą oferować swoim klientom zaawansowane technologicznie rozwiązania smart w obszarze oświetlenia przestrzeni miejskich oparte o CISCO Kinetic for Cities i inteligentne oświetlenie zewnętrzne LUG.

Współpraca z globalnym liderem technologicznym jakim jest CISCO System Inc., jest wyrazem uznania dla naszych wieloletnich prac z obszaru research & development. To także kolejny krok na drodze realizacji celów strategicznych naszej Grupy. Wciąż się rozwijamy i doskonalimy, by zapewnić naszym klientom światowej jakości rozwiązania zarządzania światłem. Naszym celem jest pozycja międzynarodowego lidera w obszarze innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych. Liczę, że współpraca ze światową marką, liderem w branży nowoczesnych technologii, jakim jest CISCO, pozwoli nam w pełni wykorzystać potencjał obu naszych firm i oferować rozwiązania smart najwyższej jakości. – mówi Ryszard Wtorkowski Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej LUG S.A., w skład której wchodzi firma LUG Light Factory.

Inteligentne rozwiązania oświetleniowe opracowane przez LUG i CISCO zostały zaprezentowane uczestnikom Smart City Expo World Congress w Barcelonie, jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych tematyce Smart City na świecie. Pierwszy zintegrowany, wspólny projekt, realizowany jest przez LUG i CISCO w Izraelu i wszedł już w strategiczną fazę wdrożenia. Izraelska gmina Gderot otrzyma rozwiązanie gotowe do pracy natychmiast po zainstalowaniu opraw oświetleniowych. Takie podejście oferuje możliwość budowania usług Smart City w fazach, wykorzystując inteligentne komponenty oświetleniowe LUG jako wielofunkcyjne źródło informacji, a CISCO Kinetic for the Cities jako holistyczną platformę zarządzania.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED