Międzynarodowy sukces

17 grudnia 2015
Międzynarodowy sukces

LUG SA znalazł się w gronie pierwszych polskich eksporterów wyróżnionych przez międzynarodową grupę bankową „Paszportem Santandera”. Idea „Santander Paszport” zakłada, że będą nim wyróżniane firmy, które mają już spółki zależne za granicą lub prowadzą znaczącą międzynarodową działalność handlową.

– Paszport jest też formą docenienia firm, które tempem swojego rozwoju dowodzą, że polski sukces jest możliwy w najdalszych zakątkach świata – mówi Olga Pietkiewicz, szefowa International Desk w Banku Zachodnim WBK, odpowiedzialna za projekt „Santander Paszport”.
Przyznanie „Santander Paszport” daje, poza prestiżem i wyróżnieniem w skali międzynarodowej, wsparcie merytoryczne podczas ekspansji na nowe rynki, pomoc w poszukiwaniu klientów w krajach Grupy Santander oraz jednolity poziom obsługi dla wszystkich spółek zależnych w grupie kapitałowej eksportera. „Santander Paszport” umożliwia również korzystanie ze specjalistycznego doradztwa w krajach docelowych, obejmującego usługi kancelarii prawniczych, księgowych oraz firm doradczych współpracujących z Grupą Santander.

Działalność eksportowa Grupy Kapitałowej LUG SA w 2014 r. obejmowała 67 rynków na wszystkich kontynentach. Prowadzona jest za pośrednictwem spółek zależnych, których siedziby zlokalizowane są w: Brazylii, Niemczech, Polsce i Wielkiej Brytanii, oraz przedstawicielstw handlowych we Francji, w krajach bałtyckich oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED