Modernizacja oświetlenia w hali remontowej PKP CARGO

22 kwietnia 2020
Modernizacja oświetlenia w hali remontowej PKP CARGO

MILOO LIGHTING – polska marka oświetlenia LED dla przemysłu przeprowadziła modernizację oświetlenia w hali remontowej PKP CARGO w Szczecinie. W miejsce 324 szt. opraw w technologii sodowej zainstalowano 116 szt. opraw oświetleniowych w najnowszej technologii LED – SPACE L.

Efekty modernizacji widać już na pierwszy rzut oka, jednak to efekty ekonomiczne pokazują prawdziwe korzyści. Przewidywana oszczędność kosztów zużycia energii elektrycznej w pierwszym roku wyniesie 348 000 zł*. Przewidywana oszczędność po 7 latach to aż 2 592 106 zł*. Partnerem projektu jest MKJ-GROUP.

Grupa PKP CARGO to największy w Polsce i przodujący w Unii Europejskiej operator kolejowych przewozów towarowych. Najważniejszą gałęzią działalności Grupy jest transport kolejowy. Swoim klientom oferuje zintegrowane łańcuchy logistyczne obejmujące różne rodzaje transportu.

Sukces Grupy PKP CARGO opiera się na trzech filarach: know-how zdobytym przez lata działania na dużą skalę, zespole wykwalifikowanych pracowników oraz największym w Polsce, wciąż unowocześnianym taborze kolejowym, liczącym prawie 2500 lokomotyw i ponad 60 000 wagonów.

*dane producenta opraw oświetleniowych marki MILOO LIGHTING po przeprowadzonym audycie energetycznym.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED