Nagroda dla Trulify

25 września 2019
Nagroda dla Trulify

Innowacyjna technologia Trulifi firmy Signify została laureatem tegorocznego PropTech Festival 2019, wydarzenia towarzyszącego Property Forum 2019.

Festiwal skierowany jest do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości komercyjnych. To już druga edycja, podczas której wyłonione zostały najlepsze rozwiązania, które charakteryzują się kreatywnością, innowacyjnością, wysokim stopniem zaawansowania oraz idealną odpowiedzią na obecne potrzeby rynku nieruchomości. W jednym miejscu spotykają się najwięksi inwestorzy i deweloperzy, eksperci technologiczni, dostawcy usług finansowych, najemcy i urzędnicy samorządowi.

Wśród nominowanych znalazło się 15 projektów, które wpływają na zarządzanie nieruchomościami. W pierwszym etapie plebiscytu użytkownicy mogli oddawać głosy drogą elektroniczną na stronie internetowej organizatora. A następnie projekty, które uzyskały najwięcej głosów zostały zaprezentowane podczas uroczystej gali Prime Property Prize 2019 przed jury, gdzie ostatecznie nagrodzono najlepsze z nich.

Trulifi to innowacyjna technologia do przesyłania danych za pomocą światła, która stanowi alternatywę dla sygnału WiFi. Wykorzystuje fale świetlne zamiast sygnałów radiowych, aby umożliwić niezawodną oraz bezpieczną dwukierunkową komunikację bezprzewodową z prędkościami znacznie przewyższającymi większość konwencjonalnych technologii bezprzewodowych stosowanych w miejscach pracy. Średnia prędkość transferu wynosi nawet do 150 Mb/s. Rozwiązanie firmy Signify bazuje na optycznych, bezprzewodowych nadajniko-odbiornikach, które są wbudowane w oprawy oświetleniowe marki Philips lub mogą zostać do nich dodane. Oznacza to, że użytkownicy nie muszą usuwać i wymieniać istniejącej infrastruktury oświetleniowej, aby uzyskać doskonałą jakość światła i łączność bezprzewodową. Technologia Trulifi to gwarancja ultraszybkiego, niezawodnego i stabilnego przesyłu danych.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED