Najmniejszy na rynku wzmacniacz PWM

2 lipca 2015
Najmniejszy na rynku wzmacniacz PWM

Na początku lipca br. firma Enterius wprowadza do swojej oferty jednokanałowy wzmacniacz PWM do oświetlenia LED. Urządzenie ma symbol EPM-71 i jest nieco mniejsze od pudełka zapałek (45 × 28 × 18 mm), co sprawia, że jest to najmniejszy obecnie profesjonalny wzmacniacz LED na rynku.

 

Jeden kanał o obciążalności prądowej 7 A pozwala na obsługę źródeł światła LED o mocy do 84 W. Rozmiar oraz parametry urządzenia sprawiają, że nadaje się ono do większości małych i średnich instalacji oświetlenia diodowego. Wzmacniacz współpracuje ze wszystkimi ściemniaczami i sterownikami LED działającymi na zasadzie modulacji PWM.

 

Urządzenie przeszło pozytywnie specjalistyczne badania w laboratorium Politechniki Krakowskiej, które potwierdziły pełną zgodność ze wszystkimi obowiązującymi wymaganiami dyrektyw Unii Europejskiej. Dzięki temu można go legalnie i bezpiecznie stosować nie tylko w instalacjach domowych, lecz także komercyjnych. Wzmacniacz EPM-71 objęty jest standardową, 5-letnią gwarancją producenta.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.enterius.pl