Niebanalne aranżacje sufitów

18 kwietnia 2018
Niebanalne aranżacje sufitów

Marka LED line® wprowadziła na rynek panele Easy Fix, którymi bez problemu można zastąpić dowolne oprawki sufitowe.

Oto 5 niezwykłych cech nowych paneli LED line® Easy Fix: 

  • Montaż na miarę potrzeb

Łatwość montażu – to podstawowa zaleta paneli LED line® Easy Fix. Panele można zamontować zarówno podtynkowo, jak i natynkowo. Dodatkowym atutem jest fakt, że panele dzięki regulowanym zaczepom na szynie montażowej można dopasować do już istniejącego otworu. Wbudowany w oprawę zasilacz liniowy oszczędza miejsce i ułatwia montaż paneli LED line® Easy Fix.

  • Korzystajmy ze światła najwyższej jakości

Panele LED line® Easy Fix gwarantują najwyższe parametry świetlne: szeroki kąt świecenia 120°, czyste i przyjemne światło o wysokim współczynniku oddawania barw Ra>80. Ultra cienka obudowa (13 mm) sprawia, że panele tworzą atrakcyjny design w domach, a także w biurach, hotelach, sklepach i restauracjach oraz przestrzeniach, gdzie liczy się funkcjonalne i nowoczesne oświetlenie.

  • Barwa światła dopasowana do właściciela

Panele LED line® EasyFix występują w dwóch wariantach światła białego: biały dzienny (4000 K) – idealne do oświetlenia miejsca pracy, oraz biały ciepły (2700K) – sprzyjające odpoczynkowi.

  • Biel oprawy przez długie lata

Wykonane z materiału, odpornego na promieniowanie UV, zachowają swoją biel przez lata. Termoprzewodzące tworzywo, z której została wykonane oprawy, gwarantuje efektywne odprowadzenie ciepła, emitowanego przez diody LED.

Brak efektu migotania zapewni Ci dobre samopoczucie. Panele LED line® z technologią Flicker Free sprzyjają skupieniu podczas pracy i nauki.

Szczegółowe informacje na temat paneli Easy Fix dostępne są na stronie www.ledline.pl