Nominowani do 6. CEE Investment & Green Building Awards

11 października 2016
Nominowani do 6. CEE Investment & Green Building Awards

EuropaProperty ogłosiła listę nominowanych do 6. CEE Investment & Green Building Awards, wyjątkowego wydarzenia poświęconego inwestycjom i zrównoważonemu rozwojowi w regionie. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni 27 października 2016 w hotelu InterContinental w Warszawie w obecności czołowych ekspertów rynku inwestycji i nieruchomości z regionu.

CEE Investment & Green Building Awards są poświęcone możliwościom inwestycyjnym i zrównoważonego rozwoju, które pojawiają się na rynku w regionie. W ten sposób tegoroczna prezentacja CEE Investment & Green Building Awards przedstawi wiodących inwestorów i firmy z sektora nieruchomości komercyjnych, oraz czołowe „zielone” projekty biurowe.

Całościowa nagroda Investor of the Year przypadnie i uhonoruje doskonałość w inwestycji w regionie Europy środkowo-wschodniej. Nagrody zostaną przyznane firmom i osobowościom, które wypadły najlepiej w ciągu ostatniego roku, jak również nagrodzi transakcje, które przynosiły stałe zyski i nie zawiodą inwestorów w przyszłości.

 

Pełna lista nominowanych jest dostępna na stronie www.ceeinvestmentawards.com