Nowa generacja oświetlenia biurowego

13 lutego 2018
Nowa generacja oświetlenia biurowego

Ograniczenie olśnienia jest jednym z podstawowych wymagań dla nowoczesnego oświetlenia biurowego, a jego spełnienie stało się kluczowym elementem projektu oprawy liniowej LED ROMA firmy MAX-LED. Nowoczesne wzornictwo zachowujące klasyczną elegancję i zastosowana technologia zostały docenione na Międzynarodowych Targach Światło 2018, na których oprawa zdobyła I nagrodę w konkursie na najlepszy produkt Targów. Zwycięska oprawa charakteryzuje się bardzo dobrym współczynnikiem olśnienia UGR < 13, co eliminuje dyskomfort pracy przy sztucznym świetle.

Zastosowanie diod renomowanego producenta umożliwiło uzyskanie wysokiej skuteczności świetlnej na poziomie 130 lm/W w dwóch kierunkach: pośrednim, w którym strumień pada na sufit, oraz bezpośrednim, skierowanym na obszar roboczy, po 30 W dla każdego z nich.
Design zintegrowanej oprawy biurowej ROMA, jej parametry techniczne, możliwość ściemniania lampy oraz 5-letnia gwarancja sprawiają, że produkt może znaleźć zastosowanie zarówno w oświetleniu biur, sal konferencyjnych, jak i miejsc, w których klient oczekuje niezawodnych rozwiązań.

Zapenumeruj Oświetlenie LED