Nowa oprawa hermetyczna LED

21 września 2017
Nowa oprawa hermetyczna LED

Oprawy hermetyczne znakomicie sprawdzą się w miejscach, w których ze względu na bardzo trudne warunki pracy norma nakazuje stosować oświetlenie o stopniu ochrony IP65. Teraz portfolio firmy GTV, oferującej szeroki wybór opraw hermetycznych w różnych konfiguracjach, rozszerzone zostało o kolejny model: oprawę OMNIA PLUS LED.

Wysoka ochrona przed wnikaniem pyłu do oprawy i duża odporność na przenikanie do jej wnętrza wody sprawia, że OMNIA PLUS LED doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach środowiskowych: w pomieszczeniach przemysłowych, technicznych i magazynowych, ale też warsztatach, piwnicach, garażach i kotłowniach. To prawdziwa oprawa do „zadań specjalnych” – z powodzeniem oświetli obiekty, w których występuje duże prawdopodobieństwo wystąpienia wilgoci, oddziaływania podwyższonych temperatur czy też silnego zapylenia powietrza (IP65 oznacza całkowitą ochronę przed dostępem pyłu i strugą wody o niskim ciśnieniu).

Oprawa OMNIA PLUS LED, w uniwersalnym białym kolorze, wykonana została z wytrzymałego poliwęglanu, dzięki czemu odporna jest na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne działania czynników zewnętrznych (IK08). Zintegrowane źródło światła, w zależności od wybranego modelu przy mocy 30W, 60W lub 70W, emituje strumień świetlny o wartości odpowiednio 3000lm, 6000lm lub 7000lm w neutralnie białej barwie (4000K).

Oprawy można łatwo przymocować do ściany lub sufitu za pomocą zatrzaskowych uchwytów mocujących, zapewniających ok. 20 mm regulację wzdłużną lub zamontować na zawiesiach. W bocznej części obudowy znajduje się zaślepiony dławikiem otwór 20 mm, służący do wprowadzenia przewodów zasilających. Długość oprawy (w zależności od wybranego modelu) wynosi: 640, 1240 i 1540 mm.

Dane techniczne:

Klasa energetyczna: A++ A

Zasilanie: 175-250V; 50-60Hz

Stopień ochrony: IP65, IK08

Kąt świecenia: 180°

Współczynnik oddawania barw: > 80

Obudowa: PC

Kolor obudowy: biały

Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: I

 

www.gtv.com.pl