Nowe oprawy awaryjne

28 września 2017
Nowe oprawy awaryjne

Firma Eaton opracowała serię produktów SafeLite o pełnej zgodności z dyrektywą EC i normą EN, która ułatwi pracę projektantom instalacji oświetleniowych. Seria ta jest połączeniem wszechstronności, łatwej instalacji i niskich kosztów eksploatacji, ponieważ oprawy eliminują potrzebę regularnej wymiany lamp i zmniejszają zużycie energii.

W skład gamy produktów SafeLite wchodzą oprawy antypaniczne i ewakuacyjne. Nowe oprawy są łatwe w montażu, również w przypadku modernizacji instalacji. Ponadto wymiana baterii jest niezwykle prosta, a oprawy mogą pracować w trybie sieciowo-awaryjnym lub awaryjnym w zależności od potrzeb użytkownika.

Dodatkowo instalatorzy mają do dyspozycji bogaty asortyment akcesoriów montażowych, co umożliwia różnorodne zastosowanie oprawy SafeLite. Oprawy mogą pełnić funkcję oświetlenia ewakuacyjnego po naklejeniu jednego z czterech piktogramów znajdujących się w zestawie (zgodnych z normą ISO 7010). Obudowy są dostępne w dwóch wariantach ochrony: IP42 lub IP65, dzięki czemu oprawy Safelite to odpowiedni wybór do zastosowań wewnętrznych lub przemysłowych, gdzie trwałość i wytrzymałość są kluczowymi warunkami.

Duży wybór akcesoriów (kaseta podtynkowa, kaseta podtynkowa z ramką do płyt karton-gips, klosz w kształcie stożka, klosz z pleksi lub siatka ochronna) zapewnia większą elastyczność i łatwość integracji wewnątrz budynku.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED