Nowe systemy oświetlenia zewnętrznego LEDS C4

1 września 2021
Nowe systemy oświetlenia zewnętrznego LEDS C4

Nowe systemy oświetlenia zewnętrznego LEDS C4, przedstawione w katalogu Architectural Collection 2021, odkrywają nieskończone możliwości, jakie daje światło, i ewoluują w kierunku większej integracji z przestrzenią dzięki wyglądowi zastosowanych opraw oraz ich właściwościom technicznym.

 

Vercle to nowa koncepcja oświetlenia zewnętrznego zaprojektowana przez Maurici Ginés. Jest to system liniowy i zakrzywiony, który zapewnia oświetlenie na całym obwodzie przestrzeni zewnętrznych, takich jak donice i drzewa lub inne elementy, takie jak rzeźby i budynki. Sprawia, że światło staje się gwiazdą widowiska, dając delikatne oświetlenie odbite o dużym komforcie wizualnym, które dzięki minimalistycznemu wzornictwu jest w pełni zintegrowane z otoczeniem. System jest atwy w instalacji i nie wymaga narzędzi.

 

 

Taglio Optics reprezentuje pełną wszechstronność; pozwala na tworzenie nieskończonych form i ukierunkowanego, skupionego efektu świetlnego, idealnego do podkreślenia detali architektonicznych. Dzięki rozmieszczeniu poszczególnych modułów optycznych Taglio Optics gwarantuje równomierne oświetlenie, wysoki komfort wizualny oraz tzw. efekt Dark Light: światło tak dyskretne, że ledwo widać źródło światła, skupiając całą uwagę na świetle. System umożiwia bezproblemową, bezpieczną instalację.

 

 

Moal by Francesc Vilaró to kolekcja outdoorowa o nowoczesnym i ponadczasowym designie wykonana z cementu. Idealnie nadaje się do tworzenia kompozycji zapewniając przestrzeń z zachęcającym, ciepłym oświetleniem. Składa się z lampy ściennej i dwóch słupków, które mogą służyć również jako wyposażenie. Zaprojektowany specjalnie z myślą o tarasach i ogrodach w hotelach, restauracjach lub rezydencjach, Moal tworzy elementy, które naprawdę wykorzustują zastosowanie światła i cienia.

 

 

 

Mega, jeden z autorskich projektów LEDS C4, to duży kinkiet naścienny przeznaczony do równomiernego oświetlenia dużych przestrzeni, takich jak wejścia, werandy i tarasy hotelowe, centra handlowe, lotniska i przestrzenie publiczne. Mega jest dostępny w dwóch rozmiarach (średnica 80 cm i 120 cm) i zawiera technologię CCT, dzięki czemu można sterować temperaturą barwową za pomocą przełącznika. Oprawy z tej kolekcji zapewniają jednolite, komfortowe światło.Zestaw  zawiera sterownik do regulacji barwą światła.

 

Bat charakteryzuje elegancki, minimalistyczny design opracowany przez zespół projektantów oświetlenia LEDS C4. Bat został zaprojektowany jako najlepszej jakości oprawa wpuszczana dostępna na rynku. Obudowa jest wykonana z obrabianego aluminium, a szklany dyfuzor maksymalizuje żywotność produktu. Może być instalowany w wilgotnych środowiskach, a nawet nad brzegiem morza. To kolekcja opraw naściennych, która oferuje różne kąty świecenia z możliwością wyboru kształtu oprawy: okrągłej lub kwadratowej. Znajdzie zastosowania do oświetlenia klatek schodowych lub ciągów komunikacyjnych. Produkt o średnicy 6 cm, jest dostępny w 3 różnych temperaturach barwowych i 3 różnych wykończeniach: antracytowym, białym i brązowym.

 

Soul, autorstwa Benedito Design, to kolekcja słupków oświetleniowych przeznaczonych do oświetlania drzew lub terenów zielonych w przestrzeniach mieszkalnych. Zaletą sytemu jest  łatwa i szybka instalacja, bez konieczności wykonywania otworów lub drenażu. Soul jest dostępny w jednym rozmiarze (średnica 20 cm), ale w wielu wersjach dzięki różnym kombinacjom soczewek, napięć, temperatur barwowych oraz wersji z dołączonym sterownikiem lub zdalnie regulowanym sterownikiem.

 

 

Leds Polska Sp. z o.o.
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice
tel. 515 200 048
biuro@leds-c4.pl