Nowości LEDVANCE na Light + Building 2020

22 lutego 2020
Nowości LEDVANCE  na Light + Building 2020

LEDVANCE koncentruje się na rozwijaniu technologii zintegrowanego oświetlenia human centric lighting oraz na szerokiej gamie rozwiązań systemowych do profesjonalnych zastosowań oświetleniowych.

Firma zaprezentuje szeroką ofertę najnowszych rozwiązań oświetleniowych zarówno dla specjalistów, jak i użytkowników końcowych. Jednym z nich będzie profesjonalny system sterowania oświetleniem zgodnie ze standardami wersji ZigBee 3.0 i DALI 2.0. LEDVANCE zaprezentuje też intuicyjny system BIOLUX Human Centric Lighting, a także różnorodne rozwiązania oświetleniowe do przestrzeni przemysłowych, biurowych, sklepów, hoteli czy terenów zewnętrznych.

Podczas targów LIGHT + BUILDING firma LEDVANCE zaprosi zwiedzających do jednego z największychstoisk na terenie targów, gdzie będzie można sprawdzić, w jaki sposób działają prezentowane rozwiązania oświetleniowe.

Znajdziemy na nim przestrzeń zaaranżowaną na biurową, gdzie zostanie zaprezentowany szeroki zakres różnorodnych świetlnych rozwiązań zgodnych z różnorodnymi standardami pracy – od przestronnych powierzchni typu open space, po biura z wysokiej jakości wyposażeniem. Poznamy system BIOLUX Human Centric Lighting, który pozwala dostosowywać oświetlenie do różnych warunków pracy, w miarę potrzeb użytkowników.

Będzie też okazja sprawdzenia nowoczesnych możliwości oświetlenia dedykowanego do przemysłu dzięki TruSys – systemowi opraw do montażu na ścianach i sufitach w pomieszczeniach magazynowych oraz halach produkcyjnych. Ponadto w tym obszarze stosuje się również specjalistyczne źródła światła odporne na wilgoć i do wysokich pomieszczeń, takie jak nowa, prezentowana na targach, lampa HQI LED, która zastępuje tradycyjne lampy wyładowcze HQI. W supermarketach i butikach oświetlenie sklepowe takie jak Tracklight Spot i Downlight, gwarantują między innymi prezentację produktów we właściwym świetle.

Oprócz tego na wystawie w części poświęconej parkingom, hotelom i terenom zewnętrznym
odwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką gamą nowych produktów do oświetlenia parkingów
i oświetlenia zewnętrznego, w tym z nowym rozwiązaniem oświetleniowym HQL LED PRO, które
stosowane jest przede wszystkim do oświetlenia ulic. W wydzielonej części stoiska, przedstawiającej
inteligentną dzielnicę mieszkaniową, cała uwaga skupi się na współdziałaniu nowych inteligentnych
świateł w pomieszczeniach mieszkalnych, które można łatwo i wygodnie obsługiwać za pomocą
sterowania głosowego, przy użyciu zwykłych inteligentnych głośników.

 

LEDVANCE zaprasza wszystkich odwiedzających na swoje stoisko A10 w hali 2,0 (Festhalle)