Odpowiedniki halogenów

19 listopada 2014
Odpowiedniki halogenów

Firma Cree wprowadza na rynek ledowe źródła światła typu MR16 oparte na technologii TrueWhite®, które zapewniają miękkie, rozproszone światło tradycyjnej 50-watowej lampy halogenowej MR16 i są zaprojektowane tak, by pasowały do praktycznie wszystkich stosowanych na świecie gniazd montażowych.

 

Ledówki Cree LED MR16 TrueWhite zużywają do 83 %. mniej energii niż tradycyjne halogeny i mają parametry wymagane przez program ENERGY STAR®, a przy sugerowanej cenie detalicznej 25 USD umożliwiają zwrot z inwestycji w mniej niż rok.
Dzięki specjalnie zaprojektowanemu układowi optycznemu ten 580-lumenowy zamiennik 50-watowego halogenu nie razi odblaskami i wysyła miękkie, rozproszone światło o najlepszym w tej kategorii produktów indeksie oddania barw równym 92.

 

Lampy z serii TrueWhite Cree MR16 LED są ściemnialne, występują w wariantach o kącie świecenia 15, 25 lub 40˚ i mają średnicę 50 mm (1,97 cala – zgodną ze specyfikacją ANSI), co umożliwia stosowanie ich w istniejących oprawach jako bezpośredni zamiennik tradycyjnych halogenów.
Lampa z serii TrueWhite Cree LED MR16 jest dostępna za pośrednictwem dystrybutorów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED