Odpowiedniki halogenowych źródeł światła

20 maja 2015
Odpowiedniki halogenowych źródeł światła

Firma Kanlux wprowadza innowacyjne źródła światła LED oparte na technologii COB. Produkty mają wygląd zbliżony do klasycznych halogenowych źródeł światła tzw. halospot, w którym światło emitowane jest poprzez odbicie od reflektora. Oryginalne połączenie technologii LED COB oraz tradycyjnego odbłyśnika nadaje źródłu cech dekoracyjnych, dlatego AR-111 LED REF znajduje się w serii Decori producenta.
Równie istotne są właściwości techniczne produktu. Bardzo efektywna konstrukcja radiatora zapewnia dobre parametry termiczne, a zastosowany w źródłach zasilacz stabilizowany (IC) gwarantuje najwyższą jakość emitowanego światła.
AR-111 LED REF w porównaniu z halogenem zużywa dużo mniej energii – zaledwie 12 W. Ma też zdecydowanie dłuższą trwałość i nie generuje tak dużych ilości ciepła, jak jego tradycyjny odpowiednik.

 

Produkt polecany jest zarówno do użytku domowego, jak i do zastosowań profesjonalnych, np. w sklepach i biurach. Źródło to idealnie pasuje do oprawy MATEO znajdującej się w ofercie Kanlux.
Cechy produktu: moc: 12 W, napięcie zasilania: 12 VAC/DC, temperatura barwowa: 2700 K (WW) i 6000 K (CW), strumień: 510 lm (WW) i 580 lm (CW), typ: AR111, trzonek: G53, trwałość: 20 000 h, klasa efektywności: A, kąt emisji światła: 30° (źródło kątowe wąskostrumieniowe), Ra > 80.

 

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED