Oprawy LED zasilane fotowoltaiką

30 czerwca 2016
Oprawy LED zasilane fotowoltaiką

Konsekwentnie rozwijając ofertę produktową, firma Soliq wprowadziła na rynek latarnie solarne i hybrydowe pod własną marką. Podobnie jak oświetlenie LED spotkały się one z dużym zainteresowaniem samorządów lokalnych.

 

– Nasze doświadczenia w oferowaniu nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych w technologii LED sięgają 2010 roku. Konsekwentnie rozwijając ofertę produktową, postanowiliśmy w 2013 roku stworzyć markę Soliq – mówi Paweł Dębowski, dyrektor handlowy. – Latarnie solarne i hybrydowe rozszerzają naszą ofertę skierowaną do klientów biznesowych oraz instytucjonalnych.

 

Najczęściej z takiej możliwości korzystają gminy, zakupując latarnie w ramach funduszy sołeckich. Argumentem przemawiającym za stosowaniem tych latarni przez samorządy terytorialne jest brak konieczności ciągnięcia kabli, co umożliwia tanie oświetlenie miejsc pozbawionych sieci energetycznej. Po liczbie zapytań i zamówień w tym roku widać, że zainteresowanie tego typu oświetleniem stale rośnie.
Soliq oferuje każdy rodzaj latarni solarnych i hybrydowych, które instaluje się przede wszystkim na ulicach i w parkach.

 

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED