Oprawy LUG w finale konkursu Dobry Wzór

12 października 2020
Oprawy LUG w finale konkursu Dobry Wzór

Najwyższej klasy design opraw oświetleniowych zaprojektowanych przez zespół specjalistów LUG Light Factory został po raz kolejny doceniony przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Rodzina opraw INTO LED oraz oprawa AVENIDA BOLLARD LED zakwalifikowały się do finału konkursu Dobry Wzór, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego (IWP) organizowanego w celu wyłonienia najlepiej zaprojektowanych produktów i usług. Powołana przez IWP komisja ekspertów wybrała 114 produktów i usług, które stanowią reprezentację najlepszego designu na polskim runku. Produkty te zostaną zaprezentowane podczas finałowej wystawy „Dobry Wzór 2020”. Wystawa, oceniana przez środowisku projektantów i przedsiębiorców jako najlepsze tego typu wydarzenie w Polsce, odbędzie się w dniach 30 października – 29 listopada 2020 w  siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego Warszawie.

Dobry Wzór to najstarszy i najbardziej wiarygodny polski  konkurs wzorniczy z 27-letnią tradycją mający na celu wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów. Konkursowe produkty i usługi  wskazywane są przez badaczy i ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego na podstawie stałego  monitoringu rynku. Konkurs jest równocześnie jedynym w Polsce niezależnym audytem wzorniczym: typowanie produktów odbywa się  na podstawie wiedzy ekspertów i badaczy IWP, ich znajomości projektowania, rynku i trendów.

To nie pierwszy raz, kiedy nasze autorskie rozwiązania oświetleniowe zostają docenione przez jury konkursu. Tytuł finalisty Dobrego Wzoru we wcześniejszych edycjach wydarzenia otrzymały m.in. oprawy: CRUISER 2 LEDURBANO LEDTINO LEDARCHEO LED.

Źódło: LUG

Zaprenumeruj Oświetlenie LED