OSRAM otwiera Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu

2 lipca 2015
OSRAM otwiera Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu

OSRAM Global Shared Services rozbudowuje swoją sieć jednostek organizacyjnych i otwiera Centrum Usług Wspólnych w Polsce. Nowe centrum rozpoczęło działalność w czerwcu br.
Podobnie jak istniejąca jednostka organizacyjna na Słowacji, nowe centrum zlokalizowane w Poznaniu będzie świadczyć usługi dla centrali firmy OSRAM i jej oddziałów w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka), szczególnie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

 

– Cieszę się, że będziemy wspierać firmę OSRAM w Europie, a jednocześnie stworzymy nowe miejsca pracy w Poznaniu – powiedział Bogumił Stepan, prezes oddziału firmy OSRAM w Polsce oraz szef regionu Europa Wschodnia. Podkreślił, że wybór Polski na usytuowanie centrum jest naturalną konsekwencją wysokich kompetencji firmy, a także jej silnej pozycji na lokalnym rynku. W Polsce firma OSRAM z powodzeniem działa od 1991 r. i obecnie jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek, będącą liderem zarówno w produkcji, jak i w sprzedaży źródeł światła i systemów oświetleniowych.

 

– To bardzo ważny krok dla firmy OSRAM, naszych partnerów i całego zespołu – stwierdził Zoltan Juhas, szef projektu globalnego CUW w Poznaniu (GSS Center Operations Lead). – Naszą działalność w Poznaniu zaczniemy od zarządzania zasobami ludzkimi, ale w przyszłości planujemy również poszerzać zakres świadczonych przez nas usług obejmujących inne obszary – dodał.

 

www.osram.pl