Oświetlenie dekoracyjne o wysokim standardzie

5 czerwca 2018
Oświetlenie dekoracyjne o wysokim standardzie

Antilia A-69-H firmy HSK LEDY to heksagonalne oprawy LED wykonane na bazie autorskiego profilu Antilia zaprojektowanego przez studio Triada Design. Profil cechuje się wysoką estetyką i szerokim wachlarzem możliwości tworzenia dowolnych kształtów. W tej chwili w ofercie producenta znajdują się heksagony o przekątnej 63cm, 88 cm oraz 120cm.
Obudowa oprawy jest wykonana z satynowanego profilu aluminiowego w kolorze naturalnym. Producent umożliwia także wybór innego koloru z palety RAL (za dopłatą).

Zastosowane źródło światła to diody LED o stałej temperaturze barwowej (3000K lub 4000K), współczynniku oddawania barw Ra>83, wysokiej wydajności i trwałości znamionowej L70 50 000 godzin. Opalowy dyfuzor zapewnia najwyższą efektywność i ochronę oczu przed olśnieniem. Przetwornica impulsowa o wysokiej sprawności i współczynniku mocy > 0,95 gwarantuje stałe natężenie oświetlenia przy napięciu zasilającym od 184 V~ do 253 V~, co gwarantuje długotrwałe i stabilne oświetlenie.

Możliwy montaż nastropowy, naścienny lub zwieszany. Antilia A-69 jest przeznaczona do oświetlenia dekoracyjnego biur i hoteli o wysokim standardzie.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED