Oświetlenie do wnętrz o przestrzeni otwartej

25 listopada 2014
Oświetlenie do wnętrz o przestrzeni otwartej

Syl-Line LED to najnowsza seria opraw oświetleniowych firmy Sylvania, która poszerzy wkrótce popularny system opraw Fast Trunking składający się z modułów przeznaczonych do łatwego mechanicznego i elektrycznego łączenia w linie świetlne. Oprawy przystosowane są do montażu na stropie lub zwieszania.

 

Seria opraw Syl-Line LED zapewnia doskonałe parametry świetlne i charakteryzuje się elastycznymi możliwościami stosowania, co pozwala tworzyć rozwiązania oświetleniowe dostosowane dokładnie do indywidualnych potrzeb. System został zaprojektowany do oświetlania wnętrz o przestrzeniach otwartych, które potrzebują rozwiązań o wysokiej skuteczności świetlnej, elastyczności montażu i efektywności kosztowej, np. do supermarketów, sklepów wielkopowierzchniowych, hurtowni, hal montażowych i magazynów.

 
Dostępne są wersje opraw z różnymi rodzajami układów optycznych i kloszy rozpraszających, a także z możliwością ściemniania elektronicznego lub za pomocą systemu DALI. Oprawy Syl-Line LED będą dostępne już na początku 2015 r.

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED