Oświetlenie miejsca pracy z funkcją dezynfekcji powierzchni

18 listopada 2020
Oświetlenie miejsca pracy z funkcją dezynfekcji powierzchni

Dwa w jednym – hybrydowa lampa UV-C STERILON SQUARE zapewnia energooszczędne i komfortowe oświetlenie miejsca pracy oraz łatwo przeistacza się w lampę do dezynfekcji powierzchni.

Światło ultrafioletowe (UVC) jest zdolne usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA bądź RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Rozwiązanie to jest skuteczne i wygodne. Teraz pojawiają się także zupełnie nowe rozwiązania wykorzystujące tę technologię.

Taką nowością jest lampa UVC STERILON SQUARE od Lena Lighting – połączenie energooszczędnego i komfortowego oświetlenia miejsca pracy z funkcją dezynfekcji powierzchni.

Lampa UV-C STERILON SQUARE została wyposażona w energooszczędne moduły LED i technologie niwelujące efekt lśnienia. Świetnie sprawdzi się tam, gdzie praca wymaga skupienia. Dodatkowo lampa ma wbudowane świetlówki UVC skierowane bezpośrednio na powierzchnię, co sprzyja skutecznej dezynfekcji. Wbudowany odwrócony czujnik ruchu RCR zapobiega przed przypadkowym wtargnięciem w strefę bezpośredniego działania promieni UVC, przed którymi należy chronić skórę i oczy.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED