Pięćsetna licencja

3 marca 2015
Pięćsetna licencja

Program Licencyjny LED firmy Philips liczy już 500 licencjobiorców. W ciągu ostatnich miesięcy firma Philips udzieliła 100 licencji, a od maja 2013 r. – 200.
Wprowadzony w 2008 r. Program Licencyjny zapewnia przedsiębiorstwom sprzedającym produkty LED pod własną marką dostęp do 224 innowacyjnych rozwiązań i 1392 patentów. Program ma zasięg globalny i rozwijany jest zgodnie z trendami rynkowymi i potrzebami licencjobiorców. Globalny zespół, który lokalnie obsługuje licencjobiorców, prowadzi szeroko zakrojone działania promocyjne i w większym stopniu uczestniczy w światowych wydarzeniach.

Podpisanie pięćsetnej licencji poprzedzone było zawarciem przez Philips umów z takimi firmami, jak: Acuity Brands, Cooper, Cree, Dextra, Dialight, Lemnis Lighting, Martin, Neo-Neon, Osram, Paulmann, Trilux i Zumtobel. W ramach Programu Licencjonowania licencjobiorcy zyskują dostęp do szerokiej gamy podstawowych i systemowych rozwiązań z zakresu technologii LED, które mogą wykorzystywać w oprawach oświetleniowych LED i zamiennikach tradycyjnych żarówek udostępnianych pod własną marką na rynku oświetleniowym, architektonicznym, rozrywkowym i teatralnym.

Więcej informacji dostępnych na stronie: www.ip.philips.com/licensing/ssl