Profile aluminiowe do oświetlenia LED

29 maja 2020
Profile aluminiowe do oświetlenia LED

Firma Cezos wprowadziła na rynek profile aluminiowe CD zarówno do zastosowań indywidualnych, jak i profesjonalnych, do wykorzystania przez osoby prywatne, firmy montujące i producentów oświetlenia.

Profile CD12 oraz CD18 zostały zaprojektowane specjalnie w celu ułatwienia montażu odpowiednio w płytach G-K oraz meblowych – ich wysokość jest taka sama jak grubość płyt, dzięki czemu nie występuje problem frezowania, wymaganego w przypadku wyższych profili.

Profile CDV19 oraz CDH30 dzięki wewnętrznej kieszeni można zamontować na linkach stalowych z kulką bez konieczności tworzenia przerw w taśmie LED.

Profil Herba 21 posiada użebrowanie, które pełni funkcję radiatora. Profil ten jest wykorzystywany do montażu źródeł światła LED o dużej mocy, potrzebujących dobrego odprowadzania ciepła.

Do wybranych profili została zaprojektowana nowoczesna przysłona EcoEdge, która przykrywa całą powierzchnię profilu od góry, zasłaniając aluminiowe krawędzie. Dodatkową zaletą przysłony EcoEdge w wersji mlecznej jest możliwość uzyskania ciągłej linii światła bez widocznych punktów, rozchodzącej się również na zakryty rant profilu.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED