Profile z regulowanym kątem świecenia

12 maja 2016
Profile z regulowanym kątem świecenia

Firma GTV wprowadza do oferty profile GLAX z regulowanym kątem świecenia.
Profile aluminiowe GLAX dedykowane są taśmom LED o maksymalnej szerokości 10 mm. Idealnie sprawdzą się zarówno w instalacji podszafkowej, gdzie doprowadzenie tradycyjnych, konwencjonalnych źródeł światła może przysporzyć profesjonaliście wielu problemów, jak i w przypadku oświetlenia mebli, witryn, półek, których ekspozycja wpływa na ogólny odbiór całej aranżacji.
Profil GLAX wyróżnia regulowany o 44° kąt świecenia. Dzięki możliwości obrotu dolnego profilu rozwiązanie to znajdzie szczególne zastosowanie w przypadku doświetlenia kuchennego blatu, przy którym prace wymagają precyzji i uwagi, a także wyeksponowaniu zacienionych miejsc w zagłębieniach półek, zwłaszcza w przypadku eksponowanej biblioteczki.

Profil GLAX przystosowany jest do prostego i szybkiego montażu samoprzylepnych taśmy LED. Profil wykonany z aluminium, pokryty powłoką anodową składa się z dwóch części – profilu zewnętrznego (PA-GLAXREG1-AL) i wewnętrznego (PA-GLAXREG2-AL.) Długość profilu wynosi 2 m.
Wybór profilu w wariancie wpuszczanym dodatkowo gwarantuje maksymalną ekspozycję świateł LED, sprawiając, że zamontowany profil staje się niemal niewidoczny. Do każdego profilu aluminiowego GLAX producent oferuje kompatybilną osłonkę w kolorze mlecznym lub transparentnym, która pozwala urozmaicić efekt świetlny oraz zabezpieczyć taśmę przed zabrudzeniami.

 

www.gtv.com.pl