Projekt oświetlenia na specjalne zamówienie

30 stycznia 2020
Projekt oświetlenia na specjalne zamówienie

Na specjalne zamówienie specjaliści Beghelli wykonali projekt oświetlenia awaryjnego oraz podstawowego na szynie w krypcie pod kościołem pijarów w Krakowie. Modernizacja instalacji stała się częścią prowadzonych prac konserwatorskich w podziemiach obiektu.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich opraw oświetleniowych we wnętrzu możliwe było zaakcentowanie i podkreślenie wyjątkowych, barokowych polichromii, które po ponad 150 latach zostały odsłonięte i wydobyte spod wielu warstw tynku i farby. Projekt instalacji oświetleniowej, uwzględniał nie tylko wymagające warunki, jakie panują w podziemiach, ale także bezpieczeństwo przyszłych zwiedzających. Dlatego w obiekcie zostały zamontowane najwyższej klasy oprawy oświetlenia awaryjnego, które dzięki swoimi parametrom technicznym zapewnią odpowiednie i zgodne z normami warunki podczas ewentualnego zagrożenia.

W krypcie firma Beghelli zamontowała ponad 150 sztuk zarówno oświetlenia podstawowego, jak i awaryjnego. Dzięki wysokiej efektywności energetycznej urządzeń, źródła światła LED będą doskonale akcentowały najważniejsze elementy pomieszczeń, nie generując przy tym wysokich kosztów użytkowania.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED