Przemysłowa oprawa LED

11 lutego 2016
Przemysłowa oprawa LED

Oprawa FLASH NEW LED została zaprojektowana w celu oświetlenia pomieszczeń wysokich, gdzie najważniejsze jest uzyskanie jak najlepszej efektywności energetycznej. Korpus oprawy o stopniu szczelności IP66 został wykonany z aluminiowego profilu, dzięki czemu może utrzymywać temperaturę pracy źródeł i układu zasilającego na bezpiecznym poziomie. Optyka oprawy została dopasowana do trzech różnych kątów rozsyłu strumienia świetlnego: o wartościach 30°, 50° i 70°, dzięki czemu FLASH NEW LED można stosować w wąskich korytarzach magazynowych i otwartych przestrzeniach hal produkcyjnych.
Oprawa oferowana jest w wersji o mocy 135 W i strumieniu 14 000 lm oraz 270 W i 28 000 lm. Dzięki wysokiej skuteczności świetlnej FLASH NEW LED jest odpowiednikiem opraw przemysłowych ze źródłami metalohalogenkowymi i sodowymi o mocach 250 W i 400 W.

 

Do oprawy dołączane są akcesoria: ramka maskująca G/K (wersja wpuszczana), jeden uchwyt (dwa w wersji natynkowej i zwieszanej), uchwyt ścienny regulowany (wersja ścienna) i ramka z siatką IK10.

 

www pxf.pl