RABBIT- systemy sterowania oświetleniem uliczym

5 września 2019
RABBIT- systemy sterowania oświetleniem uliczym

Rabbit Sp. z o.o. po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić na targi ENERGETAB 2019, które odbędą się w dniach 17-19 września.

W tym roku podczas targów zaprezentujemy kompleksowe rozwiązanie do kompensacji mocy biernej  oraz filtracji harmonicznych, w postaci Aktywnego Filtra Harmonicznego Małej Mocy. Urządzenie zostało zaprojektowane przez inżynierów naszej firmy we współpracy z naukowcami Politechniki Śląskiej. Projekt był współfinansowany z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój z Funduszy Europejskich.
Nasze rozwiązanie gwarantuje pełną kompensację mocy biernej, wydłużenie czasu życia i zmniejszenie awaryjności zasilanych urządzeń, oszczędność energii i jednocześnie szybki zwrot inwestycji.

Na tegorocznych targach zaprezentujemy również SZAFY LED  z kompensacją mocy biernej pojemnościowej,  z optymalnym  sterowaniem nowoczesnymi oprawami oświetlenia ulicznego LED oraz z  profesjonalną ochroną przeciwprzepięciową i układem Soft Start LED.

Wszystkich chętnych zapraszamy na stoisko do testowania opraw za pomocą urządzeń: 1-10test i DALItest  Każdy kto samodzielnie sprawdzi czy oprawy poprawnie działają otrzyma praktyczny upominek !

Łączny czas dwóch testów to tylko 15 sekund !!!

Serdecznie zapraszamy na stoisko 34, które mieści się w pawilonie W.