Reichelt elektronik wchodzi na polski rynek

31 października 2017
Reichelt elektronik wchodzi na polski rynek

Firma reichelt elektronik, europejski dostawca elektroniki i podzespołów oferujący ponad 80 000 produktów, wchodzi na polski rynek z innowacyjnym sklepem internetowym oraz specjalistyczną obsługą klienta.

– Chcemy zostać liderem sprzedaży na polskim rynku w kategorii oferowanych przez nas produktów – mówi prezes Ulf Timmermann.

Już teraz polscy klienci mogą wybierać spośród 85 000 produktów: komponentów elektronicznych, narzędzi, technologii PC i sieciowych. W sklepie reichelt.pl elektronicy znajdą m.in. półprzewodniki i mikrosterowniki, oświetlenie LED, tranzystory, a także rezystory, kondensatory, złącza i przekaźniki.

Informacje oraz kompleksowa obsługa klienta są dostępne w języku polskim. Firma chce dostarczyć polskim klientom usługi tej samej jakości co w Niemczech. Wszystkie informacje, poradniki oraz inspiracje fani elektroniki znajdą na specjalnym blogu dostępnym w polskiej wersji językowej.

Po zakończonym sukcesem wejściu na rynek brytyjski i francuski Polska jest trzecim krajem, któremu udostępniono sklep online w ojczystym języku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma stawia sobie ambitne cele.  Pierwszym krokiem była rozbudowa centrum logistycznego w Sande wiosną tego roku, tak aby było w stanie pomieścić do 150 000 produktów i obsłużyć 10 000 zamówień dziennie. Dzięki szybkiej i wydajnej logistyce oraz wysokiej jakości produktom w atrakcyjnych cenach firma reichelt elektronik jest gotowa na zdobywanie kolejnych międzynarodowych rynków.

Fot. Ulf Timmermann

Zaprenumeruj Oświetlenie LED